Меблі на замовлення

Меблі з дерева на замовлення LevLoft

Меблі від виробника - це вже гарантія надійності. А коли виробник меблів займається будівництвом вашого будинку - це означає повну укомплектованість вашої домашньої мрії. Ми виготовляємо меблі на замовлення в стилі лофт з екологічно чистої деревини власної обробки, щоб ви могли облаштувати свій домашній куточок надійно і зі смаком.


Меблі з дерева на замовлення: пошірені запитання

У вас можна замовити меблі тільки в стилі лофт?

В даний момент це найбільш популярний стиль, тому ми переважно зосереджені на ньому. Однак в подальшому ми плануємо пропонувати й інші моделі.

Як ви виробляєте меблі з натурального дерева?

У нас є своя заготівельна фабрика по заготівлі деревини в Закарпатті. Ми працюємо здебільшого з буком - за його міцність і приємний, світлий відтінок. Весь матеріал проходить контроль якості і тому ми повністю впевнені в екологічності кожного виробу.

Продаєте ви меблі від іншого виробника?

Ні, ми не хочемо, щоб наші ціни і якість залежали від сторонніх постачальників і виробників. Наша дерев'яна меблі виготовляються найчастіше на замовлення, і ми не передаємо замовлення іншим брендам. Все, що ви бачите в каталозі - результат нашої роботи.

Чи пропонуєте ви знижки тим, хто вирішив купити будинок та замовити меблі у вас?

У нас багато цінових пропозицій, які дозволяють нам піти назустріч покупцю і позбавити його від зайвих бюджетних витрат. Але це обмовляється індивідуально з кожним замовником.

Чому саме лофт?

Меблі з дерева - це саме по собі дуже популярний напрям, ну а стилем лофт зараз «хворіє» вся Європа, і Україна в тому числі. Він мінімалістичний, але при цьому дуже елегантний і меблі-лофт добре виглядає майже в будь-якому інтер'єрі.